White Teknoloji ile TV Ekranlarınız Koruma Altında

07 Mayıs 2020 Perşembe, 04:17

Teknoloji geliştikçe kullandığımız ekranların da kullanım alanlarının değişmesiyle tüketicilerde kullandıkları ekranların minimum zarar ve maksimum fayda amaçlamaya yönelmiş̧ bulunuyoruz.

Ev içerisinde kullandığımız ekranların arasında hem en kalitelisini kullanmaya çalıştığımız hem de en çok zamanı geçirdiğimiz cihazların başında televizyonlar gelmektedir.

Her yaştan aile üyesinin vakit geçirebileceği gerek kablolu yayınları izleyebileceği, gerek internette gezinti yapabileceği, gerek konsol oyunlarını oynayabileceği ekranlara dönüştükçe de yeni nesil olan TV ekranlarımız da oluşabilecek hasar ve zararları yok etmek için bizler White Glass ürününü piyasaya sürdük.

TV Ekran Koruyucu yeni nesil bir teknoloji olup White Teknoloji kalitesiyle sizlerin sahip olduğunuz her çeşit ve her model ekrana sahip TV’nizin ekranını 5 yıl garanti ile korumayı amaçlar.

Tv koruyucu cam kolay montajı ve görüntü̈ kalitesi ile ailenin her bir ferdinin çok kısa sürede adapte olabilecek TV’ye birebir uyumu sayesinde orada olduğunu bile unutacaksınız.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet