YOUTUBE STARI SALLY’DEN BİR İLK : MANHEİM’DA PARAKENDE MAĞAZASINI AÇIYOR

05 Şubat 2020 Çarşamba, 14:27

 

Yemek ve pasta tarifleriyle bir sosyal medya fenomenine dönüşen, online platformlarda milyonlarca takipçisi bulunan Saliha Özcan, ilk mağazasını 26 Mart’ta Mannheim’da açıyor. Sally böylelikle kendi markasıyla perakendecilik sektörüne giren ilk YouTube starı olacak.
Salih Özcan, Mannheim’in merkezi Q6-Q7’de “Sallys Welt Flagship-Store” adı verdiği mekânda kendi markası “Sally” ürünlerinin yanısıra dünyanın en büyük mutfak markalarının ürünlerini de satışa sunacak. Saliha Özcan, eşi Murat Özcan, Youtube İçerik Ortaklıkları Müdürü Marco Knies, perakende devi Ecostra şirketinin genel müdürü Dr.Joachim Will ve Q 6 Q 7 Mannheim Genel Müdürü Hendrik Hoffman ile birlikte yeni mekânın tanıtımı dolayısıyla bir basın toplantısı düzenledi.

Berlin, Hamburg ve Münih’in en büyük alışveriş merkezlerinden mağaza açmaları konusunda çok sayıda teklif aldıklarını söyleyen Saliha Özcan, “Sally” markasının doğup büyüdüğü Waghäusel’e yakın olduğu için Mannheim’ı tercih ettiklerini söyledi. Özcan, “Eğer Mannheim’da hedeflerimize ulaşabilirsek mağaza sayısını arttırmayı düşünüyoruz” dedi. Sally düzenli olarak mağazada olacağını, artık sadece fuarlarda ve imza günlerinde kısa süre görüşebildiği hayranlarıyla daha uzun görüşme fırsatı bulacağını belirtti.
Ünlü Youtuber Sally mağazasında, YouTube ve Instagram kanalları için ünlü isimleri ağırlayacak, onlarla birlikte pasta ve yemek yapacak.

1.6 milyon abonesi olan Sally, 200 milyon görüntülemeyle bu alanda Almanya’nın en etkili Youtuberlerından biri olarak gösteriliyor. Saliha Özcan, binden fazla ürünün birçoğunu Türkiye’de ürettiriyor.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet