Acun Ilıcalı, Batuhan’ı kariyeri üzerinden eleştiren Poyraz’a tepki gösterdi: Sana yakışmadı..haberi oku

Survivor 2021’in dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu esnasında Poyraz ve Batuhan arasında tartışma çıktı. Poyraz’ın Batuhan’a oyunculuk kariyeri üzerinden laf etmesine sinirlenen Acun Ilıcalı, konseyde sert bir uyarıda bulundu. Poyraz’a tepki gösteren Ilıcalı, “Bel altı vuruyorsun ve tahrik ediyorsun. Sana yakıştıramadım” ifadelerini kullandı.

11 Mayıs 2021 Salı, 04:01

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021, Bir gün evvel akşam 88. bölümüyle ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen al ve mavi takım arasında gerginlik çıktı. al takımdan Batuhan ile mavi takımdan Poyraz arasında uzunca süreli tek münakaşa alana geldi.

“KÖTÜ OYUNCUSUN, KARİYERİN BİTMİŞ”

Kırmızı takım oyunu kazandıktan ardindan Batuhan mavi takıma dönüp “Açken yazın bakalım şimdi” dedi. Poyraz ise mavi takıma laf atıldığı amaciyla Batuhan’a “Dört aylık takım arkadaşları varken potaya girmek kolay. Benim takımıma laf ediyorsun” diyerek reaksiyonunu gösterdi. Batuhan ve Poyraz arasında münakaşa tek vakit dahada ayni ritimde devam etti. Takım arkadaşlarının araya girmesine karşın ikili sakinleşmedi. dahada ardindan Poyraz’ın Batuhan’a kariyeriyle alakalı sözler söyledi. Poyraz, normal hayatında oyuncu var olan Batuhan’a “Kötü oyuncusun. Kariyerin acele bitmiş” dedi.

“SANA YAKIŞTIRAMADIM POYRAZ”

Poyraz ve Batuhan gerilimi konseye de taşındı. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu sonrası Batuhan ile Poyraz arasında gerçekleşen gerilim ile alakalı konuştu. Acun Ilıcalı bu vaziyete reaksiyon göstererek Poyraz ve Dora’ya “Bel altı vuruyorsunuz” dedi. Poyraz’ı uyaran Acun Ilıcalı, “Dora benzeri seçilmiş laflarla Batuhan’a bel altı vurdun. Batuhan’ı haklı buluyorum. tek yarışmacıyı Survivor’la alakalı konularla eleştirmen normal. Ama hususi hayatındaki kariyeriyle alakalı konuşman yanlış. Sana da yakışmadı diye düşünüyorum. ‘Kariyerin acele bitmiş. perişan oyuncusun’ dedin ve kariyerine laf ettin” ifadelerini kullandı.

POYRAZ KENDİNİ SAVUNDU

Ilıcalı’dan laf hakkı istek eden Poyraz ise “Batuhan’ın Yalnızca çocukken oynadığını izledim. Onun dışındakileri bilmiyorum. hiç içten degil bulduğum amaciyla oyun yaptığını ve buradaki oyunculuğunun perişan olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet