Alçılı bileğiyle antrenmanı uzaktan seyreden Altay’ın görüntüsü yürekleri burktu..haberi oku

Altay Bayındır’ın antrenmandan gelen fotoğrafı taraftarın içini sızlattı. Genç file bekçisi şut çalışmasında bileğinin kırılmasına rağmen antrenmandan gidemedi. Altay, takım arkadaşlarının çalışmasını uzaktan seyrederken objektiflere takıldı. Şampiyonluk yolundaki takım arkadaşlarına bir de motivasyon konuşması yaptı.

19 Nisan 2021 Pazartesi, 12:01

Sarı-Lacivertliler Altay Bayındır‘a ağlıyor. Takımda tek koronavirüse yakalanmayan oyuncu alan, belki de en çok dikkat eden kişi var olan Altay, idmanda talihsiz tek sakatlık yaşadı. Şut çalışması esnasında sakatlanan kalecinin bileğinin kırıldığı anlaşıldı. İlk Rehabilitasyonu yapılan Altay’ın dahada sonrasında operasyona alınacağı açıklandı ve bu erken de harekât gerçekleşti.

MORALİ O VERDİ

Altay, sakatlandığı vakit takımın antrenmanından gidemedi. avuntu edilmesi koşul olan futbolcu o olmasına karşın takım arkadaşlarına motivasyonu Altay yükledi. Şampiyonluk hasretini en çok çeken futbolculardan var olan Altay, 2. kaleci Harun’a ve başka arkadaşlarına morallerini bozmamalarını söyledi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet