Antalya sahilleri onlara kaldı! Rus turist, köpeğini de 9 kilometre uçak yolculuğuyla tatile getirdi..haberi oku

Rusya’da yaşayan spor öğretmeni Rus kadın turist, bırakacak kimsesi olmadığı için 6 yaşındaki köpeğiyle 9 bin kilometre uçak yolculuğuyla Antalya’ya geldi. Kısıtlamadan muaf olan Rus turist, köpeğiyle denizin keyfini çıkardı.

07 Mayıs 2021 Cuma, 00:49

Koronavirüs tedbirleri kapsamında tatbik edilen 17 hergün sokağa çıkma kısıtlamasının 6. gününde Antalya sokaklarında tekrar sükut hakimdi. Şehirde tatillerini sürdüren kısıtlamadan muaf yerleşik olmayan turistlerin adresi ise dünyaca meşhur Konyaaltı Sahili oldu. çok nemle birlikte hissedilen sıcaklığının 30 dereceyi bulduğu kentte, turistler hemide güneşlendi hemide deniz keyfi yaptı.

KÖPEĞİNE DE BİLET ALDI

Rusya’nın İrkutsk şehrinden tek aylığına köpeğiyle tatile gelen spor öğretmeni Alexsandra Ladnaia da deniz keyfi yaptı. Yavru olarak aldığı köpeğini ülkesinde bırakacak kimsesi olmayan Ladnaia, çareyi yanında getirmekte buldu. Köpeğine de tek bilet alan Ladnaia, 7 bin 535 kilometre uzaklıktan uçakla Antalya’ya geldi

GİTTİĞİ HER YERE ONU DA GÖTÜRÜYOR

Ladnaia, 6 yaşında olan ‘Saşa’ adli köpeğini gittiği her yere götürüyor ve onla birlikte vakit geçiriyor. tek ay Antalya’da tatil yapacak var olan Ladnaia, bu erken Golden cinsi köpeğiyle sahile geldi. Sahibini beklemeden suya giren ‘Saşa’ denizin keyfini çıkardı. Ladnia, dahada ardindan köpeğiyle kulaç atıp tek vakit yüzdü. Köpeğine şişeyle su içiren Alexsandra Ladnaia, denizin derhal peşinden can yoldaşıyla duş aldı.

“SEVDİĞİM İÇİN KİMSEYE BIRAKAMIYORUM”

Alexsandra Ladnaia, Antalya’yı çok sevdiğini belirterek, “Sık sık tatile gelirim. Köpeğimde benimle geliyor o, 6 yaşında. her vakit tatile köpeğimle giderim. 9 bin kilometre uzaklıktan uçakla köpeğimle geldim. Köpeğime de tek bilet aldım yanımda kutusunda geldi. Köpeğimden ayrılmıyorum. Sevdiğim amaciyla kimseye bırakamıyorum, ülkemde bakacak kimsede yok. Kısıtlamada köpeğimle Yalnızca yürüyüş yapıp, denize geliyorum. Köpeğim ve bendeniz yüzmeyi çok seviyorum birlikte yüzeriz” diye konuştu.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı / İSA AKAR

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet