Dünyaca ünlü gazeteci Jack Todd, Burcu Biricik’in Fatma dizisindeki başarısını öve öve bitiremedi..haberi oku

Netflix’te yayınlanan Fatma dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu Burcu Biricik’in ünü ülke sınırını aştı. Fatma dizisini izleyen dünyaca ünlü Kanadalı gazeteci Jack Todd, Biricik için “Şimdiye kadar gördüğüm en büyük performanslardan biri” yorumunu yaptı.

04 Mayıs 2021 Salı, 13:15

Rol aldığı her dizideki başarısıyla adından laf ettiren Burcu Biricik, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız dizilerindeki başarısının yanı sıra Netflix‘te yayınlanan Fatma ile de başarısına muvaffakiyet ekledi. Oyuncu, istemeden de olsa Bir hayli kişiyi öldüren temizlikçi tek kadına hayat verdiği Fatma dizisinin Netflix’te yayınlanması ile birlikte, dünyanın değişik ülkelerinden de övgü dolu açıklar ve iletiler alıyor.

“ŞİMDİYE civarindan GÖRDÜĞÜM EN İYİ PERFORMASLARDAN”

Ünü memleket hududunu aşan tek amaciyla en gururlandıran açıklar biri de Kanadalı medya mensubu Jack Todd’den geldi. Fatma’yı izleyen Todd, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Türk oyuncu Burcu Biricik’in Fatma’da Netflix’teki performansı, şimdiye civarindan gördüğüm en hatri sayilir büyüklükte performanslardan biri. bütün prodüksiyon birinci derslik ve netice nihayet derece yoğun tek dram. Kendinize nefes almayı hatırlatmanız koşul olan türden” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu Burcu tek ise Todd’un bu tweet’ini retweet ederek emoji ile teşekkürlerini iletti.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet