Fenerbahçeli Atilla Szalai’nin babası transfer dedikodularını doğruladı..haberi oku

Fenerbahçe forması giyen Macar savunma oyuncusu Attila Szalai’nin babasından transfer açıklaması geldi. Devre arasında Güney Kıbrıs ekibi Limassol’den kadroya katılan ve kısa sürede taraftarın sevgilisi olan Szalai’ye ilgi gösteren İngiliz ve İtalyan ekipleri baba Szalai tarafından doğrulandı. Szalai’nin rotasının İngiltere olacağı belirtildi.

18 Nisan 2021 Pazar, 22:00

Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu Attila Szalai’nin babası, erkek çocuğunun geleceği ile alakalı ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu. İngiltere Premier Lig ve İtalya Serie A’dan talipleri var olan Szalai amaciyla babası doğrulamayı yaptı. Röportajı aktaran Ajansspor’un haberinin detayında, Szalai’nin babası İngiltere Premier Lig’i işaret etti.

İşte o açıklama:

“GELİŞİMİNE KATKI SAĞLADIM”

“Sahada acele yorulduğu çünkü yeteri civarindan adale kuvvetine sahip olmadığı konuşulurdu. erkek çocuğumla birlikte çalışarak koordinasyonunu, hızını ve dayanıklılığını geliştirdik. Topsuz oyunda gelişmesini sağladık. devamlı idman yaptığı topu Daha Hanedeki odasında duruyor. Çocukluğundan beri normal idmanına ekstradan gün içinde 30-40 dakika civarında ekstra çalıştığı tek programı var. bendeniz aynı zamanda tek fitness koçu, spor psikoloğu ve diyetisyenim. Ona hep muavin olmaya çalışıyorum.

“BÜYÜK BİR GURUR”

Oğlumun,(Newcastle United, Aston Villa, Napoli, Lazio, Leicester City) bu seviyedeki takımlarla anılması çok hatri sayilir büyüklükte tek gurur. Fenerbahçe benzeri hatri sayilir büyüklükte tek kulübe tasima olabilmek amaciyla çok çaba vermesi gerekiyordu. Onun hayali belli. tabiki başarılı olmak amaciyla her vakit dahada çok şey yapmanız gerekiyor.”

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet