Oyuncu Melisa Döngel, sosyal medya hesabından yeni aşkını ilan etti..haberi oku

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan 21 yaşındaki Melisa Döngel, özel hayatıyla gündem olmaya devam ediyor. Adı birçok kişiyle anılan oyuncu, yeni sevgilisiyle ilk pozunu paylaşarak tüm iddialara son noktayı koymuş oldu.

04 Mayıs 2021 Salı, 02:46

Bir asama isimi Ekin Koç ve Şeyma Subaşı’nın Daha önceki sevgilisi Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan meşhur oyuncu Melisa Döngel, sessizliğini bozdu.

AŞKI OTELLER ZİNCİRİNİN VELİAHTINDA BULDU

Döngel, Instagram hesabından yayınladığı gönderi ile iş insanı Deniz Şahin ile birliktelik yaşadığını duyurdu. Özel hayatını gözlerden ırak yaşamayı seçenek eden 21 yaşında olan Melisa Döngel, paylaşımı ile Sanki kaide bozdu. Paylaşımla ile alakalı çıkan iddiaları da yalanlamış var olan oyuncuya, takipçileri “Mutluluklar” iletisi yağdırdı.

ALTI YIL ÖNCE EVLİLİKTEN DÖNDÜ

Melisa Döngel’in tertemiz sevgilisi Deniz Şahin’in altı sene evvel evlilikten döndüğü öğrenildi. Club Mega Saray’ın da sahibi Şahin’in altı sene evvel Doç. Dr. istek Durak ile eşi Focus muayenehane Sahibi Diş Dr. İsmail Durak’ın Blogger kızı Tuğçe Durak’la nişanlanmıştı. ama çift, izdivaç etmeden yollarını ayırma kararı aldı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet