Tatbikattan acı haber! Onbaşı hazırlıklar sırasında şehit düştü..haberi oku

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Ege Denizi ve Doğu Akdeniz’de fiili ve atışlı olarak icra edilecek DENİZKURDU-2021 Tatbikatı’ndan acı haber geldi. Tatbikat nedeniyle hazırlıklarını sürdüren İstanbul Kuzey Deniz Saha Komutanlığı’nda görevli sözleşmeli İkmal Onbaşı Caner Ülüğ, hazırlıklar sırasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle şehit düştü.

27 Mayıs 2021 Perşembe, 18:40

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Ege Denizi ve Doğu Akdeniz’de fiili ve atışlı olarak icra edilecek DENİZKURDU-2021 Tatbikatı merakla beklenirken, tatbikatın hazırlıkları sırasında meydana gelen üzücü olay, tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

ACI HABER BABA OCAĞI’NA ULAŞTI

İstanbul Kuzey Deniz Saha Komutanlığı’nda görevli sözleşmeli İkmal Onbaşı Caner Ülüğ (27), tatbikat hazırlığı yaptığı sırada geçirdiği kalp krizi sonucu şehit düştü. Acı haber Tepebaşı ilçesine bağlı Ömerağa Mahallesi Gazi Yakup Satar Caddesi’nde oturan ailesine verildi.

İKİNDİ NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEK

Görevi başında şehit olan Ülüğ’ün baba ocağına Türk bayrakları asıldı. Şehit sözleşmeli İkmal Onbaşı Caner Ülüğ’ün cenazesinin İstanbul GATA’da yapılacak törenin ardından Eskişehir 1. Hava Jet Üs Komutanlığı havaalanına, oradan da cenaze namazının kılınacağı Eskişehir Reşadiye Camii’ne getirileceği öğrenildi. Ülüğ, ikindi namazının ardından Hava Şehitliği’nde toprağa verilecek.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Kaynak :haberler

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet