Zarrab’la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise’nin Ebru Gündeş’le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu..haberi oku

Ebru Gündeş’in boşanma aşamasındaki eşi Reza Zarrab’la Hadise’nin yasak aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Olayın yankıları sürerken Hadise’nin O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliğine veda eden Ebru Gündeş’le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu.

18 Nisan 2021 Pazar, 11:31

11 senedir evli olduğu eşi Reza Zarrab’dan boşanmak amaciyla dava açan Ebru Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu öne sürdü. Zarrab’ın aşk yaşadığı kadınlardan birinin Ebru Gündeş’in yakın arkadaşı Hadise olduğu iddiası ise magazin gündeminde bomba tesiri yarattı. Gözlerin çevrildiği Hadise’nin mevzu hakkinda avukatı aracılığıyla tek İzah yapacağı öğrenildi.

EN BÜYÜK DESTEKÇİSİYDİ

O Ses ülkemiz yarışmasında birlikte seçici kurul üyeliği yapan olay ve Ebru Gündeş’in aralarından su sızmıyordu. Zarrab’ın yaşadığı sıkıntılı günlerden dolayı o asama güç zamanlar geçiren ve yarışmaya veda etmek zorunda var olan Ebru Gündeş’in en hatri sayilir büyüklükte destekçilerinden biri ise Hadise’ydi.

“SEN BENİM KOCA YÜREKLİ DOSTUMSUN”

Ebru Gündeş, yarışmaya veda ettikten ardindan olay yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ebru canım sen benim amaciyla çok önemlisin… Örnek aldığım, arkadaşlığını sevdiğim, sanatına saygı duyduğum ve her vakit her halükarda arayabileceğim koca yürekli sevdiğim dostumsun… Senin yerin o koltukta değişik ve hep öyle kalacaktır. Yaşadığın her halükarda bizim sevgimiz, saygımız birbirimize değişmez. Seni çok seven Hadise” ifadelerine yer vermişti.

O KIYAFETLERİ ZARRAB MI ALDI?

Hadise ile Reza Zarrab’ın Amerika’da Bir hayli sefer tek araya geldiği Hem de en nihayet 2019 seneninde Amerika’da ani çok sefer buluştukları ileri sürüldü. Öte istikametten Hadise, Amerika’dan dönerken dünyaca meşhur markalardan kıyafetlerin resimlerini paylaşmıştı. Bu kıyafetlerin şarkıcıya Reza Zarrab tarafından armağan edildiği de konuşulanlar arasında. Hem de ve Hem de Hadise’nin ‘Küçük tek Yol’ şarkısının klibinde giydiği ve Zarrab tarafından armağan edildiği söylenen Valentino marka giysinin 146 bin Lira olduğu alana çıkmıştı.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın boşanma davasında bomba iddia: olay ile Zarrab aşk yaşadı

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma davasında bomba iddia: olay ile Zarrab aşk yaşadı
Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı getirildi

Ebru Gündeş’in boşanma davasına yayın yasağı getirildi
Ebru Gündeş, 'İhanete uğradım' diyerek 11 senelik eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açtı

Ebru Gündeş, “İhanete uğradım” diyerek 11 senelik eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açtı
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet